admin
08-03-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku: INFORMATYK
technik informatyk*

Strumykowa 13, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Obowiązki:
administrowanie sieciowym systemem administracyjnym NOVELL, NETWARE, nadawanie uprawnień w programach informatycznych ROMB, IKO-3, PODATEK-E, sporzadzanie księgi ruchu świadczeń z wykazem potrąceń, wyrównań, oprzekazów pocztowych i bankowych, bieżąca obsługa sprzętu, oprogramowania, administrowanie ePUAP

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie informatyczne, 3 lata doświadczenia zawodowego

Dane Pracodawcy
Wojskowe Biuro Emerytalne w Zielonej Górze
Polska
lubuskie
m. Zielona Góra
Zielona Góra
Zielona Góra Strumykowa 13

tel.261-648-523

Telefon: 261-648-523