admin
16-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:HYDRAULIK, KONSERWATOR W OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
hydraulik

STAROWIEJSKA 1, 38-120 Czudec, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
wykonywanie czynności konserwacyjno - remontowych na sieciach wod. - kan. na terenie Gminy Czudec; kontrola prawidłowości działania urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych; usuwanie awarii wodociągowych i kanalizacyjnych; dbanie o powierzony sprzęt; montaż oraz wymiana armatury wodociągowej

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Hydraulik (wymagany staż - lata: 5)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Prawo jazdy b
Inne wymagania: dokładność, dyspozycyjność
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
Zakład Wodno-Kanalizacyjny w Czudcu
Polska
podkarpackie
strzyżowski
Czudec
Czudec STAROWIEJSKA 1

tel.17 7172197

Telefon: 17 7172197