admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:HANDLOWIEC ( PRACA STACJONARNA) J.NIEMIECKI
technik handlowiec*

Wrocławska 113, 45-873 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
Praca biurowa, podejmowanie działań handlowych ofertowanie, dokonywanie tłumaczeń ofert, utrzymanie dobrych relacji z partnerami B2B,rozbudowa bazy kontrahentów w EU.Praca w godzinie: 9-17

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Inne wymagania: Wymogiem jest biegła (dobra) znajomość języka Niemieckiego, umiejętności komunikacyjne,
sumienność, otwartość na informacje, samo zaangażowanie, umiejętność dążenia do celu. hobby - motoryzacja bezie
dodatkowym atutem. Firma zapewnia system Benefit/Medyczny oraz możliwość awansu.Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym.

Dane Pracodawcy
MSX INTERNATIONAL-NOX GROUP Sp z o.o.
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Wrocławska 113

tel.77 4700700
email:kariera@msxinternational.pl

Telefon: 77 4700700