admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:HANDLOWIEC
spedytor

Chłopickiego 119, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
aktywne pozyskiwanie klientów i przewoźników; realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych; monitorowanie realizacji zleceń

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby","niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B","aktywna obsługa klienta
Inne wymagania: Inne : Język obcy w stopniu komunikatywnym

staż pracy ogółem: lata: 1, miesiące: 11

Dane Pracodawcy
IWO TRANSPORT SPEDYCJA
Polska
wielkopolskie
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski Chłopickiego 119

tel.
email:biuro@spediwo.pl