admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:HAKOWY
pozostali robotnicy pracujący przy przeładunku towarów

Modłowa 6, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Praca przy załadunku i rozładunku towarów (ciężka praca fizyczna)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Brutto + 10 premii

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe, chęci do pracy, sprawność fizyczna, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Dane Pracodawcy
Pw Centrostal Wrocław s a
Polska
dolnośląskie
bolesławiecki
Bolesławiec
Bolesławiec Modłowa 6

tel.601 740 223

Telefon: 601 740 223