admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:GOSPODARZ BUDYNKU (NR 3539)
pozostali gospodarze budynków

Dworcowa 35, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
nadzór nad stanem technicznym urządzeń i instalacji obiektu budowlanego i jego otoczenia;
odpowiedzialność za czystość, porządek i stan bezpieczeństwa w administrowanym obiekcie i wokół niego;
nadzorowanie usuwania awarii i usterek; pozyskiwanie najemców, koordynacja procesów zawierania umów najmu; współpraca z agentami nieruchomości; współpraca z najemcami i rozwiązywanie zgłaszanych problemów;
koordynowanie prac związanych z realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych;
prowadzenie dokumentacji dotyczących budynku,
porównywanie ofert na rynku w celu minimalizacji ponoszonych kosztów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 2 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe,
wiedza z zakresu robót budowlanych,
samodzielność, dobra organizacja pracy

Dane Pracodawcy
Danuta Szczepanek - Firma "SZCZEPANEK"
Polska
kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Inowrocław Dworcowa 35

tel.
email:rekrutacjaikadry@interia.pl