admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:GŁÓWNY MECHANIK
mechanik pojazdów samochodowych*

Miejsce Pracy
59-300 Lubin 91/b, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Wprowadza pojazd na stanowisko diagnostyczno-naprawcze;
ustala przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu;
usuwa usterkę, w tym celu: wykonuje niezbędne operacje demontażowo-montażowe, naprawia podzespoły, wymienia uszkodzone części na nowe, pobrane z magazynu, dorabia i dopasowuje części nieznormalizowane, wykorzystując obróbkę ręczną, mechaniczną i różne sposoby łączenia (klejenie, nitowanie, lutowanie, spawanie, zgrzewanie itp.); ·
wymienia płyny eksploatacyjne (z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego);
myje i oczyszcza części oraz podzespoły;
wykonuję sprawdzenie końcowe funkcjonowania pojazdu (przy pomocy urządzeń pomiarowych, komputerów, a nierzadko wykonując jazdę testową);
oddaje pojazd do działu obsługi klienta z protokołem wykonanych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy","dokładność i precyzja w działaniu","gotowość do odbywania podróży służbowych
Inne wymagania: Umiejętność 1 : praca samodzielna
Inne : Samodzielny mechanik.

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
IDEALTRUCK SP. Z O.O.
Polska
dolnośląskie
lubiński
Lubin
Lubin Jacka Kaczmarskiego 91

tel.509 721 646
email:idealtruckserwis@gmail.com

Telefon: 509 721 646