admin
14-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:GŁÓWNY KSIĘGOWY
główny księgowy

Bogumińska 15, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Obowiązki:
Prowadzenie rachunkowości jednostki, prowadzenie gospodarki finansowej jednostki, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych, naliczanie wynagrodzeń, obsługa bankowości internetowej

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
Powiatowy Ośrodek Wsparcia PERŁA
Polska
śląskie
wodzisławski
Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski Bogumińska 15

tel.