admin
13-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:GŁÓWNY HANDLOWIEC, OPIEKUN KLIENTA K/M
technik handlowiec*

Piotra Szembeka 4a, 04-142 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
j.w

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
premia

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: kat. B prawo jazdy
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie- średnie; uprawnienia: prawo jazdy Kat. B, paszport; zakres obowiązków: obsługa klienta, nawiązywanie kontaktów biznesowych, prowadzenie akcji reklamowych itp. Praca w godzinach 08:00-16:00; wynagrodzenie 2800 zł brutto plus premia. Zgłoszenia: CV na adres e-mail 604203270@wp.pl

Dane Pracodawcy
Oaza Zdrowia HIM-Marcin Suder
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Piotra Szembeka 4a

tel.
email:604203270@wp.pl