admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:FREZER NARZĘDZIOWY
frezer

Modelarska 11, 40-142 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Produkcja, wytwarzanie narzędzi niezbędnych do produkcji łańcucha.
- Wynagrodzenie: od 16 do 18 zł/brutto/godzina + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe w zawodzie Frezera lub doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku frezera narzędziowego. Kontakt wstępnie telefoniczny (8:00-14:00) (Tel. 32-735-00-00 w. 432) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Modelarska 11, 40-142 Katowice) lub e-mail: kadry@fasing.com.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 16 - 18 PLN
Wynagrodzenie: od 16 do 18 zł/brutto/godzina + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe w zawodzie Frezera lub doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku frezera narzędziowego.

FABRYKI SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH GRUPA KAPITAŁOWA FASING SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Modelarska 11

tel.32-735-00-00 w. 432
email:kadry@fasing.com.pl
www.fasing.pl

Telefon: 32-735-00-00 w. 432