admin
22-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:FORMIERZ-LAMINIARZ
formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Miejsce Pracy
80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Wykonywanie prac formiersko-laminiarskich przy budowie i naprawach łodzi.Łączenie tworzyw sztucznych przy pomocy żywicy. Impregnacja łodzi.

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: do 1 176 PLN
20 godzin tygodniowo w przedziale godzin 7-17.

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawow. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański oraz teren RP. Kontakt e-mail: newspolkontakt@gmail.com lub telefoniczny: 539 999 927

Dane Pracodawcy
NEWSPOL SP Z O.O.
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Niepodległości 7

tel.539 999 927
email:newspolkontakt@gmail.com

Telefon: 539 999 927