admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTRYK
elektryk*

Miejsce Pracy
42-583 Bobrowniki, powiat: będziński, woj: śląskie

Obowiązki:
wykonywanie instalacji elektrycznych silno- i niskoprądowych, montaż sieci napowietrznych, budowa linii kablowych, montaż stacji transformatorowych, pomiary i badania elektryczne

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 4 000 PLN
brutto

Opis

Wymagania
zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)
uprawanienia: uprawnienia sepowskie do 1 KV","prawo jazdy kat. B
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe elektryczne (mile widziane średnie), kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność. Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1 kV. Praca na terenie południowej części Polski .
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "EL-GREG" SKUBACZ GRZEGORZ
Polska
śląskie
będziński
Bobrowniki
Bobrowniki Sienkiewicza 155A

tel.661-948-987
email:gskubacz@op.pl

Telefon: 661-948-987