admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTROMONTER UKŁADÓW POMIAROWYCH AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ
elektromonter układów pomiarowych i automatyki zabezpieczeniowej

SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Montaż tras pomiarowych z zakresu automatyki, montaż aparatury kontrolno-pomiarowej, naprawa urządzeń AKP, przegląd i serwis urządzeń AKP, sporadyczne wyjazdy służbowe.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: wyk. średnie (elektronika, automatyka, elektroautomatyka, telekomunikacja), dośw. 2 lata w firmie przemysłowej, chęć do pracy i zaangażowanie, znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, prawo jazdy kat. B
Praca pn-pt w godz. 7-15.

Dane Pracodawcy
BELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle SZKOLNA 15

tel.608 616 245
email:m.kuchajewicz@belmar.com.pl
www.belmar.com.pl

Telefon: 608 616 245