admin
16-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTROMONTER POD ZIEMIĄ
elektromonter maszyn i urządzeń górnictwa podziemnego

Miejsce Pracy
41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Obowiązki:
Elektromonter p/z.
Miejsce pracy na KWK Bielszowice oraz JSW Ruch Zofiówka Jastrzębie Zdrój.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
bony za zjazd

Opis

Wymagania
zawód: Elektromonter maszyn i urządzeń górnictwa podziemnego (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
uprawanienia: elektromonter
Inne wymagania: wykształcenie zawodowe - elektryk, uprawnienia elektromontera pod ziemią, staż pracy min. 1 rok
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
ANTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Ruda Śląska
Ruda Śląska
Ruda Śląska

tel.32 321 50 10
email:biuro@antro.net.pl

Telefon: 32 321 50 10