admin
20-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTROMONTER
elektryk*

Rogozińska 29/8, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Prace przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych - na terenie Wielkopolski. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-c. Dwie zmiany w zakresie 06.00 - 22.00.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - elektryk, uprawnienia SEP, umiejętności zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku

Dane Pracodawcy
ZUH ENTERMO HENRYK ROSADA
Polska
wielkopolskie
pilski
Piła
Piła Rogozińska 29

tel.734170112
email:biuro@entermo.pl

Telefon: 734170112