admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTROMONTER O SPECJALNOŚCI SIECI ELEKTROENERGETYCZNE
elektromonter napowietrznych linii niskich i średnich napięć

Przemysłowa 114, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych,
Realizowanie prac na sieci WN i stacjach WN/SN, stacjach SN/SN zgodnie z zgodnie z zakresem zleconych prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych,
Bieżące reagowanie na zdarzenia awaryjne w sieciach WN, SN i nN,
Realizowanie zadań w zakresie pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej,
Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego,
Pełnienie dyżuru pogotowia domowego,
Identyfikowanie w toku realizowanych zadań zjawisk lub symptomów w obszarze nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym spółki,
Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami.
Umowa na czas określony 6 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony. Godziny pracy: 7.00- 15.00

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe elektryczne
Znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych
Brak przeciwskazań do prac na wysokości
Świadectwo kwalifikacyjne kat. E b.o.n.
Prawo jazdy kat. B (kat. C+E będzie dodatkowym atutem)

Dane Pracodawcy
Energa-Operator Eksploatacja Słupsk Sp. z o.o.
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Przemysłowa 114

tel.59 841 66 30
email:dorota.waskow@energa.pl

Telefon: 59 841 66 30