admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTROMONTER
elektryk*

Fabryczna 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Obowiązki:
Praca w usłudze utrzymania ruchu w zakładzie przemysłowym, w zakresie napraw i serwisów urządzeń elektrycznych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Kwalifikacje SEP-E2 zakres cieplny.","czytanie schematów elektrycznych
Inne wymagania: Uprawnienie 1 : Kwalifikacje SEP-E1 zakres elektryczny.
Umiejętność 1 : gotowość do pracy zmianowej
Inne : Brak przeciwwskazań do noszenia ciężarów i do pracy na wysokości. Uprawnienia SEP mile widziane ale nie wymagane.

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Polska
lubuskie
gorzowski
Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą Fabryczna 1

tel.664704783
email:rekrutacja.is-polska@bilfinger.com

Telefon: 664704783