admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTROMONTER / ELEKTROMECHANIK
elektromonter (elektryk) zakładowy

Moniuszki 29, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Obowiązki:
praca przy montażu silników i napędów maszyn elektrycznych, w tym do samochodów i pojazdów elektrycznych

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 18 - 20 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: Uprawnienia SEP do 1kV","Prawo jazdy kat. B","umiejętność czytania rysunków technicznych
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie przy montażu i znajomość silników elektrycznych, zdolności manualne

Dane Pracodawcy
Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych "KOMEL"
Polska
śląskie
m. Sosnowiec
Sosnowiec
Sosnowiec Moniuszki 29

tel.514-200-213
email:dyrekcja@komel.katowice.pl
www.komel.katowice.pl

Telefon: 514-200-213