admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ELEKTROMECHANIK
elektromechanik*

43-392 Międzyrzecze Górne 552, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Regeneracja, naprawa alternatorów i rozruszników. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku w Międzyrzeczu Górnym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe (kierunek bez znaczenia), wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Konieczne posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz umiejętność pracy w zespole.
staż pracy ogółem: lata: 1

ALTERNATORY ROZRUSZNIKI OSIŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
śląskie
bielski
Jasienica
Międzyrzecze Górne 552

tel.
email:zamowienia@alts.eu