admin
18-12-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER)
ekspozytor towarów (merchandiser)

TEOFILA FIRLIKA 29, 71-637 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
PRZYGOTOWANIE PROJEKTU EKSPOZYCJI TOWARÓW,
WYSTAWY ZGODNIE Z PROJEKTAMI, KONTROLOWANIE ZGODNOŚCI EKSPOZYCYJNEJ TOWARU Z PROJEKTEM.
WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOOLOGICZNYCH, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z KLIENTEM, MINIMUM DWA MIESIĄCE DOŚWIADCZENIA
PRACA NA DWIE ZMIANY 7-15, 13-21
WYNAGRODZENIE GODZINOWE 13,70 BRUTTO ZA GODZINĘ, MIEJSCE PRACY ROSTOCKA 15 W SZCZECINIE.

Oferujemy:
Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: do 13,7 PLN
wynagrodzenie godzinowe, 13.70 zł brutto za godzinę

Opis

Wymagania
zawód: Ekspozytor towarów (merchandiser) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH","OBSŁUGA KLIENTA
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 2

Dane Pracodawcy
Kadry Serwis Sp. z o.o.
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin TEOFILA FIRLIKA 29

tel.531 641 084
email:rekrutacja@kadryserwis.pl

Telefon: 531 641 084