admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:DYSPOZYTOR SAMOCHODOWY
mechanik samochodów osobowych

Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Przygotowanie pojazdu do wyjazdu zgodnie z określonym zakresem czynności (np: skontrolowanie nadwozia pojazdu pod względem uszkodzeń i zarysowań, sprawdzenie czystości pojazdu z zewnątrz i wewnątrz, sprawdzenie i ewentualne uzupełnienie stanu poziomu płynów eksploatacyjnych itp.), w przypadku stwierdzenia uszkodzenia pojazdu zgłoszenie ewentualnej szkody, w przypadku stwierdzenia usterek lub braków w pojeździe, podjęcie czynności mających na celu ich usunięcie, planowanie wyjazdów środków transportowych, przestrzeganie terminów badań technicznych oraz obsług okresowych służbowego sprzętu transportowego, udzielanie instruktażu kierującemu pojazdem odnośnie wyposażenia i zasad użytkowania pojazdu, sprawdzenie poprawności dokonanych wpisów w książkach kontroli pracy pojazdu, dokonywanie sprawdzenia ukompletowania pojazdu po powrocie pojazdu z podróży służbowej, sprawdzenie pojazdu pod kątem jego sprawności technicznej do następnego wyjazdu, wykonanie niezbędnych czynności przygotowujących pojazd do następnego wyjazdu (mycie, uzupełnienie płynów eksploatacyjnych itp.), odstawienie pojazdu do garażu we właściwe miejsce, w przypadku zaistnienia konieczności prowadzenie pojazdów służbowych, obsługa aplikacji komputerowej do ewidencji wyjazdów pojazdów służbowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie: 1754,00 zł brutto + 5% premii regulaminowej + % dodatek za wysługę lat pracy lecz nie mniej niż 2000,00 zł brutto miesięcznie ze wszystkimi składnikami wynagrodzenia

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)
Inne wymagania: Doświadczenia na stanowisku związanym z eksploatacją i obsługą pojazdów samochodowych, wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych, mile widziane: staż pracy 2 lata, wykształcenie techniczne
staż pracy ogółem: lata: 2

Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Polska
zachodniopomorskie
m. Koszalin
Koszalin
Koszalin Marszałka Józefa Piłsudskiego 92

tel.94 3444072

Telefon: 94 3444072