admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:DYREKTOR
dyrektor generalny

Miejsce Pracy
Miodowa 11, 77-100 Dąbie, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Zarządzanie i koordynowanie pracą całego przedsiębiorstwa/ organizacji, kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie realizacji planów krótko -, średnio- i długoterminowych, tworzenie wizji i strategii przedsiębiorstwa, organizowanie i kontrolowanie stopnia wykonania celów.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Pracodawca zapewnia samochód służbowy marki Mercedec S

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: z zakresu organizacji pomocy społecznej
Inne wymagania: Wymagane min. 3 - letni staż pracy w jednostce organizacyjnej pomocy społecznej. Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym lub ukończone kursy, szkolenia z zakresu zarządzania.
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
Dom Seniora DWOREK Spółka z o.o.
Polska
pomorskie
bytowski
Bytów
Dąbie Miodowa 11

tel.604 569 009
email:dpsdworek@gmail.com

Telefon: 604 569 009