admin
20-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:DORADCA ROLNICZY
doradca rolniczy

Miejsce Pracy
63-740 Kuklinów, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Wymagania: wykształcenie minimum średnie rolnicze lub pokrewne, obsługa komputera pakietu MS Office, dobra organizacja pracy, komunikatywność, podstawowa wiedza z zakresu rolnictwa, umiejętność pracy w zespole
zakres obowiązków: bieżąca obsługa biura, prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: rolniczy
uprawanienia: Dobra znajomość pakietu MS Office

Wojciech Styburski Biuro Doradztwa Rolniczego Styburski u0026 Golinski
Polska
wielkopolskie
krotoszyński
Kobylin
Kuklinów 38

tel.
email:agrointegracja@gmail.com