admin
15-01-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA
doradca klienta

Pułkownika Stanisława Dąbka 152, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Sprzedaż kosmetyków kolorowych (akcesoria do paznokci oraz lakiery hybrydowe)
Praca w systemie równoważnym 09.00 - 21.00 ELASTYCZNY CZAS PRACY
Prac w CH Ogrody - lokal NEONAIL

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, mile widziane osoby w trakcie studiów.

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo Handlowe " Yes" Janusz Kurowski
Polska
warmińsko-mazurskie
m. Elbląg
Elbląg
Elbląg Pułkownika Stanisława Dąbka 152

tel.505784172
email:sklep.yes.ndg@op.pl

Telefon: 505784172