admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:DORADCA KLIENTA INSTYTUCJONALNEGO
doradca klienta

STARORYNKOWA 2/4, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
SPRZEDAŻ PRODUKTÓW I USŁUG BANKOWYCH KLIENTOM INSTYTUCJONALNYM (FIRMY, GOSPODARSTWA ROLNE)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: Umiejętność 2 : DOBRA ZNAJOMOŚĆ PRODUKTÓW BANKOWYCH
Umiejętność 1 : TRZYLETNIE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY PRODUKTÓW FINANSOWYCH DLA KLIENTA INSTYTUCJONALNEGO
Inne : LIST MOTYWACYJNY, CV, DOKUMENTY POŚWIADCZAJĄCE WYKSZTAŁECENIE I STAŻ PRACY

staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
BANK SPÓŁDZIELCZY W BRODNICY ODDZIAŁ W GRUDZIĄDZU
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Grudziądz
Grudziądz
Grudziądz STARORYNKOWA 2

tel.56 46 292 98
email:k.sulerzycka@bsbrodnica.pl

Telefon: 56 46 292 98