admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:DORADCA KLIENTA
doradca klienta

PIŁSUDSKIEGO 11, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
obsługa klienta, prezentowanie i sprzedaż produktów, dbanie o powierzone mienie oraz porządek w miejscu pracy, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, przyjmowanie oraz realizowanie zamówień

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 300 - 2 800 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Inne wymagania: obsługa komputera i znajomość obsługi telefonów komórkowych w stopniu pozwalającym na samodzielność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, miła prezencja, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem, chęci do poszerzania swojej wiedzy, kreatywność

Dane Pracodawcy
MARCIN POROWSKI 4 TEL; wspólnik spółki cywilnej 4 TEL
Polska
dolnośląskie
głogowski
Głogów
Głogów PIŁSUDSKIEGO 11

tel.503 802 882
email:rekrutacja-glogovia@wp.pl

Telefon: 503 802 882