admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:DEKARZ

dekarz*

Pomorska 56/63, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
przygotowanie podłoża pod ułożenie papy termozgrzewalnej, ułożenie papy z wytopem, obróbka kominów, murowanie kominów, obróbka blacharska

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 500 PLN
miesięcznie min. 160 godz, system pracy: akord
planowany okres zatrudnienia: 02.01.2018r. - 02.04.2018r.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
języki: ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
Inne wymagania: umiejętności: dekarskie, blacharkie, murowanie, obsługa palnika gazowego z trzema dyszami, doświadczenie zawodowe: 10 lat, praca na wysokości (30m)

staż pracy ogółem: lata: 10

Dane Pracodawcy
Usługi Ogólnobudowlane Pelechacz Ireneusz
Polska
dolnośląskie
m. Legnica
Legnica
Legnica Pomorska 56

tel.602 384 041
email:irek.pele@interia.pl

Telefon: 602 384 041