admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:CZYNNOŚCI NA LINII PRODUKCYJNEJ
pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
PRACE ŚLUSARSKIE
OBSŁUGA URZĄDZEŃ SZLIFIERSKICH Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM ORAZ PNEUMATYCZNYM
POLEROWANIE
WYGŁADZANIE
FAZOWANIE
GRADOWANIE
OBSŁUGA ROBOTA SPAWALNICZEGO
Umowa zlecenie: od 2019-04-01 do 2022-03-31
Praca na umowę zlecenie, minimum 20h tygodniowo, 5 dni w tygodniu po 4 h dziennie w zależności od potrzeb
Miejsce wykonywania zlecenia przez cudzoziemca uzależnione będzie od miejsca realizacji usługi przez Zleceniodawcę w ramach zawartych umów handlowych

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: do 14,7 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, zdolności manualne
MILE WIDZIANA PRACA NA PODOBNYM STANOWISKU

Dane Pracodawcy
WORK SERVICE INTERNATIONAL SP.Z.O.O.
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Gwiaździsta 66

tel.508040348

Telefon: 508040348