admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:CIEŚLA
cieśla*

Miejsce Pracy
21-450 Ruda 3b, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Obowiązki:
analizowanie rysunków roboczych oraz ustalanie na ich podstawie zakresu robót, potrzebnych materiałów oraz rozwiązań konstrukcji ciesielskiej;
ocenianie przydatności elementów drewnianych do wykonania konstrukcji ciesielskiej;
przygotowywanie elementów konstrukcji ciesielskiej do montowania;
wykonywanie form i deskowań drewnianych do konstrukcji betonowych i żelbetowych;
wykonywanie rusztowań drewnianych pomostów roboczych i daszków ochronnych;
wykonywanie tymczasowych obiektów drewnianych na placu budowy;
wykonywanie budynków drewnianych;

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, nie wymagany istnieje mozliwość przyuczenia

Dane Pracodawcy
Krzysztof Dziak
Polska
lubelskie
łukowski
Stoczek Łukowski
Ruda 3b

tel.503-754-678

Telefon: 503-754-678