admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:CIASTKARZ-CUKIERNIK
cukiernik*

WĄSKA 2, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
PRODUKCJA PIECZYWA CIASTKARSKIEGO; PRZESTRZEGANIE RECEPTUR WYROBÓW CIASTKARSKICH I SPOSOBU PRZYGOTOWANIA CIAST I ZASAD PROWADZENIA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH; DBANIE O CZYSTOŚĆ POMIESZCZENIA, MASZYN PRODUKCYJNYCH I SPRZĘTU, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW P.POŻ.I BHP

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
Inne wymagania: Umiejętność 2 : PRZESTRZEGANIE SPOSOBU PRZYGOTOWANIA CIASTA I RECEPTUR WYROBÓW CIASTKARSKICH
Umiejętność 1 : PRODUKCJA PIECZYWA CIASTKARSKIEGO

GMINNA SPÓLDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM
Polska
podkarpackie
rzeszowski
Głogów Małopolski
Głogów Małopolski WĄSKA 2

tel.17 85176921
email:sekretariat@gsglogow.pl

Telefon: 17 85176921