admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:CHEMIK - SPECJALISTA DS. PRODUKCJI FARB
chemik

Miejsce Pracy
Łomnicka 8, 91-726 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Obowiązki:
- kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych (zgodnie z obowiązującymi normami)
- nadzór nad procesem produkcji-kontrola międzyoperacyjna
- tworzenie kart charakterystyki wyrobów gotowych
- tworzenie kart technicznych wyrobów gotowych
- udział w procesie tworzenia nowych wyrobów
- samodzielne tworzenie i nadzór nad wdrażaniem ich do produkcji

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: kierunkowe - chemik, budowlaniec, fizyk
uprawanienia: Doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3)","Obsługa komputera
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: - doświadczenie w pracy w laboratorium w branży farb i lakierów
- mile widziana umiejętność tworzenia nowych produktów
- dokładność, samodzielność organizacji pracy własnej, systematyczność, chęć do pogłębiania wiedzy
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dane Pracodawcy
ECORSON
Polska
łódzkie
m. Łódź
Łódź
Łódź Łomnicka 8

tel.
email:ania@ecorson.com