admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:BRYGADZISTA-KIEROWNIK ROBÓT
monter konstrukcji stalowych

Pomnikowa 27, 47-450 Roszków, powiat: raciborski, woj: śląskie

Obowiązki:
Organizacja placu budowy, organizacja czasu pracy, kierowanie grupą monterów.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - słaby","niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - słaby
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B","Kierowca wózków akumulatorowych platformowych","Kierowca operator wózka jezdniowego z wymianą butli gazowych","Kierowanie wózkami jezdniowymi
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
MM SOLUTIONS Marcin Staś
Polska
śląskie
raciborski
Krzyżanowice
Roszków Pomnikowa 27

tel.605 206 262
email:info@mm-solutions.pl
www.mm-solutions.pl

Telefon: 605 206 262