admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:BOY HOTELOWY/ TECHNIK SAL KONFERENCYJNYCH/
boy hotelowy

Sienkiewicza 78, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
w/g potrzeb

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
uprawanienia: uczciwość, skuteczność, dyspozycyjność, komunikatywność
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Zadania: - ścisła współpraca z recepcją w bezpośredniej obsłudze gości, - dbałość o bezpieczeństwo gości i mienia hotelu, wykonywanie drobnych zleceń gości hotelowych Naszym pracownikom zapewniamy: - pracę w profesjonalnym zespole.Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Przedsiębiorstwo Turystyczne "Łysogóry"Sp. z o.o. w Kielcach
Polska
świętokrzyskie
m. Kielce
Kielce
Kielce Sienkiewicza 78

tel.41 365-50-11

Telefon: 41 365-50-11