admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:BB/ MŁODSZY BIBLIOTEKARZ
bibliotekarz*

Rynek 9, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Praca w godzinach 8.00-16.00 i 10.00-18.00

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski
języki: niemiecki
Inne wymagania: Obsługa uządzeń audiowizalnych oraz ogólna wiedza z zakresu literatury dziecięcej i młodzieżowej.
Przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi lub dośiwadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez kulturalnych,
-umiejetność pracy samodzielnej i w zespole,
-kreatywność i wysoka motywacja do pracy.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna "Biblioteka Pod Atlantami"
Polska
dolnośląskie
m. Wałbrzych
Wałbrzych
Wałbrzych Rynek 9

tel.74 64 83 700
email:kadry@atlanty.pl

Telefon: 74 64 83 700