admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU
inżynier elektryk automatyk

Kwiatowa 1, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Wykonywanie pracy na Wydziale Utrzymania Ruchu zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami, gotowość do pracy na zmiany i dyspozycyjność w przypadku awarii, smodzielne ich usuwanie.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: mechatronika
uprawanienia: Uprawnienia SEP do 1 kv
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: znajomość sterowników PLC Siemens, OMRON, falowników, wymagane doświadczenie na stanowisku utrzymania ruchu, umiejętność samodzielnego usuwania awarii

Dane Pracodawcy
"SKLEJKA-PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Pisz Kwiatowa 1

tel.874254800

Telefon: 874254800