admin
16-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:AUTOMATYK-ELEKTRONIK
technik elektronik*

OKULICKIEGO 16C, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Obowiązki:
ZAPEWNIENIE NIEZAWODNOŚCI FUNKCJONOWANIA INSTALACJI AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I ELEKTRYKI NA ISTNIEJĄCYCH LINIACH PRODUKCYJNYCH, MASZYNACH I URZĄDZENIACH
PRZEPROWADZANIE, JAK I NADZÓR NAPRAW ZLECANYCH W SYSTEMIE ZARZĄDZANIA AWARIAMI
PROWADZENIA DOKUMENTACJI INTERWENCJI W MASZYNACH I URZĄDZENIACH
ANALIZA I USUWANIE PRZYCZYN I SKUTKÓW POWSTAŁYCH PROBLEMÓW (ELEKTRYKA, ELEKTRONIKA, AUTOMATYKA, STEROWANIE, KOMUNIKACJA)
REALIZACJA ZLECONYCH PLANÓW PRZEGLĄDÓW I REMONTÓW
WSPARCIE PRZY ROZWIĄZYWANIU TRUDNYCH I ZŁOŻONYCH PROBLEMÓW AUTOMATYKI, WYKRYTYCH W ISTNIEJĄCYCH LINIACH PRODUKCYJNYCH
WYKONYWANIE PRAC KONTROLNO - POMIAROWYCH ORAZ DIAGNOSTYCZNYCH
WSPÓŁTWORZENIE POLITYKI UTRZYMANIA MASZYN W RUCHU
TWORZENIE I WDRAŻANIE PROCESÓW Z ZAKRESU „PREVENTIVE MAINTENANCE”
WDRAŻANIE NOWYCH PROJEKTÓW

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
uprawanienia: UPRAWNIENIA ELEKTROENERGETYCZNE DO 1KV","PODSTAWY PNEUMATYKI","AUTOMATYKA
Inne wymagania: Umiejętność 2 : ZNAJOMOŚĆ HYDRAULIKI SIŁOWEJ
Uprawnienie 1 : MILE WIDZIANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Umiejętność 1 : ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI I PROGRAMOWANIA UKŁADÓW NAPĘDOWYCH
Inne : WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE W ZAKRESIE AUTOMATYKI LUB ELEKTRONIKI
MINIMUM 3-LETNIE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI, PNEUMATYKI I HYDRAULIKI SIŁOWEJ
ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI I PROGRAMOWANIA UKŁADÓW NAPĘDOWYCH
UPRAWNIENIA ELEKTROENERGETYCZNE DO 1 KV Z ZAKRESU EKSPLOATACJI I POMIARÓW URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
SAMODZIELNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ,

staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
ZMM MAXPOL SPÓŁKA Z O.O.
Polska
podkarpackie
m. Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów OKULICKIEGO 16C

tel.
email:PRACA@ZMM-MAXPOL.PL