admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:AUDYTOR WEWNĘTRZNY
audytor/kontroler

Rakowicka 22, 31-510 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Prowadzenie audytu wewnętrznego Wojskowego Biura Emerytalnego, opracowanie planu audytu oraz sprawozdań z działań audytowych i doradczych, coroczna ocena ryzyka, dokonywanie obiektywnej i niezależnej oceny kontroli zarządczej

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Audytor/Kontroler (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Uprawnienia do wykonywania zawodu, Certyfikat Konsultanta Rozwoju Organizacyjnego STAR TRACKS, Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środkowiskowego oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg ISO 9001:2018, ISO 14001:2004 oraz PN-N/OHSAS 18001
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W KRAKOWIE
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków Rakowicka 22

tel.261 131 102
email:wbekrakow@ron.mil.pl
www.krakow.wbe.wp.mil.pl

Telefon: 261 131 102