admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
asystentka stomatologiczna*

STANISŁAWA STASZICA 8/7, 20-081 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Obowiązki:
asystowanie lekarzom przy zabiegach dentystycznych, realizowanie procedur higieny w gabinecie dentystycznym, prowadzenie spraw formalnych związanych z rejestracją pacjentów i dokumentacją medyczną;

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Asystentka stomatologiczna* (wymagany staż - lata: 5)
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: Obsługa komputera
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: uprawnienia do wykonywania zawodu asystentki stomatologicznej, asysta przy powiększeniu
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
CENTRUM STOMATOLOGII "ZDROWE ZĘBY" MARIA KUŹMIŃSKA
Polska
lubelskie
m. Lublin
Lublin
Lublin STANISŁAWA STASZICA 8

tel.508-421-803
email:zdrowezeby@upcpoczta.pl

Telefon: 508-421-803