admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
technik ekonomista*

0, 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
PROWADZENIE BIURA SPÓŁKI BUDOWLANEJ, BIEŻĄCA KORESPONDENCJA, UMOWY I FAKTURY Z KONTRAHENTAMI, WSPÓŁPRACA Z BIUREM RACHUNKOWYM,
WYMAGANIA:
WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE BUDOWLANE, EKONOMICZNE, ZARZĄDZANIE LUB POKREWNE, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE ZWODOWE, OPERATYWNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO PODEJMOWANIA DECYZJI, PRAWO JAZDY KAT. B, PRACODAWCA PROSI O PRZESŁANIE CV NA ADRES E-MAIL: romek.lip@wp.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Technik ekonomista*
wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: EKONOMIA, BUDOWNICTWO, ZARZĄDZANIE
uprawanienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE","OBSŁUGA KOMPUTERA","UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI","OPERATYWNOŚĆ, KOMUNIKTYWNOŚĆ
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Dane Pracodawcy
ROTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin 0

tel.
email:romek.lip@wp.pl