admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT ZARZĄDU
asystent zarządu

Kwiatowa 7, 43-356 Kobiernice, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Prowadzenie biura, nadzór nad pocztą, prowadzenie dokumentacji i spraw administracyjnych. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku w Kobiernicach. Proponowane wynagrodzenie na okresie próbnym ok. 2000 zł brutto miesięcznie (po okresie próbnym od 2500 zł brutto).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne), doświadczenie nie jest konieczne. Wymagana umiejętność obsługi komputera, samodzielność, systematyczność oraz dobra organizacja czasu pracy. Mile widziana wiedza z zakresu zagadnień technicznych.

Dane Pracodawcy
PPHU "Armet-B" Marek Czuj
Polska
śląskie
bielski
Porąbka
Kobiernice Kwiatowa 7

tel.502 401 661
email:armetrekrutacja@o2.pl

Telefon: 502 401 661