admin
10-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT SĘDZIEGO (KONKURS - HR 110210/17)
asystent sędziego

Pl. Wolności 10, 40-078 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA STANOWISKO ASYSTENTA SĘDZIEGO W SĄDZIE REJONOWYM KATOWICE-ZACHÓD W KATOWICACH
- Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach z siedzibą w Katowicach 40-078, pl. Wolności 10 ogłasza konkurs na stanowisko: asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach. Oznaczenie konkursu: HR 110210/17. Liczba wolnych stanowisk: 3,0 etatu. Umowa na zastępstwo. Termin i miejsce przeprowadzenia konkursu: II etap konkursu zostanie przeprowadzony 12 grudnia 2017 roku o godzinie 14.00 w budynku Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach przy ul. Warszawskiej 45, sala nr 101 (I piętro).
- Wynagrodzenie: 3100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na zastępstwo. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 7:30-15:30.

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie: 3100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na zastępstwo. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Inne wymagania: - Wymagania: Kandydat na stanowisko asystenta sędziego musi odpowiadać wymaganiom określonym w art. 155 § 2 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 133). Na stanowisku asystenta sędziego może być zatrudniony ten, kto:
1. jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich,
2. jest nieskazitelnego charakteru,
3. ukończył wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne uznane w Polsce,
4. ukończył 24 lata.

Dane Pracodawcy
SĄD REJONOWY KATOWICE-ZACHÓD W KATOWICACH
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Pl. Wolności 10

tel.
www.katowice-zachod.sr.gov.pl