admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT RODZINY
pracownik socjalny

Plac Jaszowskiego 6, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
1. Wsparcie i aktywizacja rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz kierowanie procesem zmian postaw życiowych członków rodziny.
2. Systematyczna indywidualna praca z rodzinami wskazanymi przez Ośrodek, udzielanie im kompleksowej pomocy i wsparcia w wypełnianiu swoich zadań.
3. Współpraca z instytucjami takimi jak: szkoła, przedszkole, sąd, urząd pracy, urząd miasta.
4. Pomoc w wypełnianiu zadań opiekuńczo wychowawczych.
5. Nauka oszczędnego zarządzania budżetem domowym.
6. Merytoryczna pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
7. Pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów socjalnych rodziny.
8. Wsparcie jej aktywności społecznej i motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez poszczególnych członków rodziny.
9. Asystent rodziny świadczyć będzie pracę w miejscu zamieszkania rodziny jak i poza nim, będzie zatrudniony w ramach zadaniowego czasu pracy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 2 400 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Dane Pracodawcy
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Leżajsku
Polska
podkarpackie
leżajski
Leżajsk
Leżajsk Plac Jaszowskiego 6

tel.535 286 239
email:rutowicz@mops.lezajsk.pl

Telefon: 535 286 239