admin
21-01-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT PROJEKTANTA
inżynier automatyki i robotyki

Chemików 1B/506, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Obowiązki:
W dziale AKP wykonujemy:
- schematy Pu0026ID przy współpracy z br. technologiczną
- tworzenie Data Sheet urządzeń AKP
- specyfikacje
- zasilanie 230VAC i 24VDC
- projektowanie systemów DCS, PLC, ESD w tym rozproszonych
- projektowanie sieci Profibus, Fieldbus, Modbus, Ethernet
- rysowanie schematów logicznych blokad i sekwencji sterowania w oparciu o wytyczne technologa

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: AUTO-CAD
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektronika, automatyka lub pokrewne, znajomość zagadnień związanych z napięciami 24VDC i 230VAC, znajomość sterowników Siemens, Fanuc, DeltaV, Yokogawa, Honeywell i inne, znajomość budowy sieci Profibus, Fildbus, Modbus (zwartych i rozproszonych), umiejętność rysowania w programie AutoCad, Eplan lub innym będzie dodatkowym atutem.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny -3 miesięcy z możliwością przedłużenia, praca w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00.

Dane Pracodawcy
FUSIOPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
małopolskie
oświęcimski
Oświęcim
Oświęcim Chemików 1B

tel.
email:l.piatkowski@fusioprojekt.pl