admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ
asystent osoby niepełnosprawnej*

ROSTOCKA 125, 71-771 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
KSZTAŁTOWANIE ZASPOKAJANIA PODSTAWOWYCH POTRZEB ŻYCIOWYCH. INTERWENCJE I POMOC W ŻYCIU CODZIENNYM. POMOC W ZAŁATWIANIU SPRAW URZĘDOWYCH. POMOC W RADZENIU SOBIE W SYTUUJĄCYCH KRYZYSOWYCH. ORGANIZOWANIE CZASU WOLNEGO. POMAGANIE W UZYSKANIU JAK NAJWIĘKSZEJ SAMODZIELNOŚCI. POBUDZENIE AKTYWNOŚCI OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ , JAK RODZINY CELEM UDZIELANIA JAK NAJEFEKTYWNIEJSZEJ POMOCY .

WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE, UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNA. OPIEKUN MEDYCZNY, OPIEKUN DZIECIĘCY, LOGOPEDA, TERAPEUTA ZAJĘCIOWY ITP.

CV NA EMAIL- BIURO@PSONISZCZECIN.ORG.PL

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
wynagrodzenie 20,00 zł brutto/h

Opis

Wymagania
zawód: Asystent osoby niepełnosprawnej*
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: WSPÓŁPRACA Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: OPIEKUNKA DZIECIĘCA"

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin ROSTOCKA 125

tel.
email:BIURO@PSONISZCZECIN.ORG.PL