admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ
asystent osoby niepełnosprawnej*

00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
ASYSTOWANIE OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, PROWADZENIE TRENINGÓW INTELEKTUALNYCH ORAZ GRUPOWYCH, TRENINGÓW EKONOMICZNYCH;
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE-OPIEKUN MEDYCZNY, MILE WIDZIANE WYŻSZE, OPIEKUNKA DZIECIĘCA, TERAPEUTA ZAJĘCIOWY, ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ, OPIEKUN OSOBY STARSZEJ, MILE WIDZIANE WYŻSZE, PRZYGOTOWANIE DO PRACY Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W GRUPIE
PRACODAWCA PROSI O PRZESŁANIE CV NA ADRES e-mail:biuro@psoniszczecin.org.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Asystent osoby niepełnosprawnej*
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin

tel.
email:biuro@psoniszczecin.org.pl