admin
13-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE
asystent nauczyciela w szkole

Prof. Wł. Szafera 2, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Wsparcie nauczycieli w kalsach I-III w prowadzonych przez nich zajęciach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: rewalidacja lub oligofrenopedagogika
Inne wymagania: Wyższe pedagogiczne ze specjalnością terapia lub socjoterapia

Dane Pracodawcy
Szkoła Podstawowa Nr 4
Polska
warmińsko-mazurskie
ełcki
Ełk
Ełk Prof. Wł. Szafera 2

tel.87 732 60 54
email:sp4@elk.edu.pl

Telefon: 87 732 60 54