admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA
asystent nauczyciela przedszkola

Handlowa 2a, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Pomaganie nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych,współpraca z nauczycielem w zakresie sprawowania właściwej opieki nad dziećmi przebywającymi w przedszkolu, pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, opiekowanie się dziećmi podczas spacerów, wycieczek, zajęć i zabaw na powietrzu, wspieranie dzieci w czynnościach higieniczno-sanitarnych, uczestniczenie w przygotowywaniu zajęć objetych planem przedszkola.
Praca w godzianch: 6:30-17:00

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Dodatkowo:Mile widziane doświadczenie, punktualność.

Dane Pracodawcy
PRZEDSZKOLE "SŁONECZNY ZAKĄTEK" EWELINA MOKRZYCKA
Polska
podkarpackie
kolbuszowski
Kolbuszowa
Kolbuszowa Handlowa 2a

tel.533 038 500

Telefon: 533 038 500