admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT KONSTRUKTORA
inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

5 LIPCA 9/2, 70-375 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Wykonywanie rysunków budowlanych w programie Autocad lub Bocad. Przygotowanie opisów i zestawień w programie Office.
Programy obliczeniowe. Wydruk i oprawa dokumentacji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU ACAD","obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)","BIEGŁA OBSŁUGA PROGRAMÓW: BOCAD, ACAD

Dane Pracodawcy
PK BAYER PROJEKT SP. Z O.O. SP.K.
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin 5 LIPCA 9

tel.
email:rekrutacja@bayerprojekt.pl