admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT/KA PROJEKTANTA OŚWIETLENIA (J. ANGIELSKI)
technik elektryk*

Dominikańska 9, 02-738 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 200 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Technik elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - słaby
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe; kierunek/specjalność: elektrotechnika; umiejętność projektowania programie Dialux i CAD; 2 miesięcy doświadczenia na stanowisku; podstawowa znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: wykonywanie projektów oświetlenia w programie Dialux i CAD. Praca w godzinach: 09:00-17:00. Miejsce pracy: Warszawa-Mokotów. Zgłoszenia mailowe: iza@ibdl.pl

Dane Pracodawcy
IBDL Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Dominikańska 9

tel.
email:iza@ibdl.pl