admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ASYSTENT/KA DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY
technik prac biurowych*

Miejsce Pracy
Wygoda 8, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Obowiązki:
Wymagane wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (mile widziane kierunki: logistyka, zarządzanie produkcją, jakością), znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, odpowiedzialność, otwartość na nowe doświadczenia oraz umiejętności analitycznego myślenia, prawo jazdy kat. B. Charakterystyka pracy: koordynowanie tworzenia dokumentacji projektowej (PSO, APQP), przygotowywanie kalkulacji kosztowych produktów oraz usług, przygotowywanie prezentacji, przedstawianie ich klientom oraz wewnątrz organizacji, ścisła współpraca z centrum badań i rozwoju w Korei, kontakt z klientami oraz dostawcami w celu wsparcia wdrożenia nowych produktów, wsparcie działów produkcyjnych oraz działu kontroli jakości w fazie wdrożenia produktu. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub e-mailowy rekrutacja@nifcokorea.pl.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
koordynowanie tworzenia dokumentacji projektowej (PSO, APQP), przygotowywanie kalkulacji kosztowych produktów oraz usług, przygotowywanie prezentacji, przedstawianie ich klientom oraz wewnątrz organizacji, ścisła współpraca z centrum badań i rozwoju w Korei, kontakt z klientami oraz dostawcami w celu wsparcia wdrożenia nowych produktów, wsparcie działów produkcyjnych oraz działu kontroli jakości w fazie wdrożenia produktu.

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Zarządzanie produkcją, logistyką
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: Prawo jazdy B","zdolność analitycznego myślenia","odpowiedzialność
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
NIFCO KOREA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Żory
Żory
Żory Wygoda 8

tel.32 6211223
email:rekrutacja@nifcokorea.pl

Telefon: 32 6211223